Strona głównaUroczystości → Zakończenie roku szkolnego przez uczniów klas ósmych

Zakończenie roku szkolnego przez uczniów klas ósmych

25. 06.2021 r. uczniowie klas ósmych po raz ostatni spotkali się z Dyrekcją PSP im. Henryka Sienkiewicza, wychowawcami i nauczycielami na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2020/2021. Ósmoklasiści przekazali sztandar szkoły przedstawicielom klas siódmych. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną wykonaną przez panią Sylwię Moskwę. Dzięki niej mogli przypomnieć sobie wspólnie spędzone chwile, wycieczki szkolne, imprezy klasowe i wyjścia.
Wyróżnieni uczniowie otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody książkowe. Absolwenci naszej szkoły i rodzice podziękowali Dyrekcji PSP im. H. Sienkiewicza
w Myśliszewicach za przekazaną wiedzę, serce, życzliwość i dobre słowo.
Szczególne podziękowania otrzymała pani Dyrektor Anna Kwiatkowska za uśmiech, cierpliwość, poświęcony czas i mobilizację do pracy.
Wszystkim naszym absolwentom życzymy dostania się do wymarzonych szkół oraz udanychi bezpiecznych wakacji.
Sylwia Moskwa, Agnieszka Panek