Strona głównaUroczystości → WIELKIE WYDARZENIE – OTWARCIE PRZEDSZKOLA 01.09.2020r.

WIELKIE WYDARZENIE – OTWARCIE PRZEDSZKOLA 01.09.2020r.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 stało się dla naszej szkoły wyjątkowym wydarzeniem. Długo wyczekiwana rozbudowa budynku dobiegła końca, a nowo powstałe sale dla oddziałów przedszkolnych, służą już naszym najmłodszym przedszkolakom.

Pierwszym punktem uroczystości była Msza Święta w kościele w Groszowicach. Następnie uczestnicy spotkania udali się do szkoły, gdzie pani Dyrektor - Anna Kwiatkowska przywitała wszystkich przybyłych na uroczystość gości, a wśród nich: Wójta Gminy Jedlnia-Letnisko Piotra Leśnowolskiego, przewodniczącą Rady Gminy Sylwię Moskwę wraz z radnymi, księdza kanonika Wojciecha Wańka proboszcza parafii w Groszowicach, właścicieli firmy ARCHIBUD, dyrektorów placówek oświatowych z terenu gminy Jedlnia-Letnisko, Radę Rodziców, nauczycieli oraz rodziców
z przedszkolakami. Po prezentacji i występie artystycznym dzieci nastąpiło uroczyste otwarcie
i przecięcie wstęgi oraz poświęcenie sal dydaktycznych.

Szczególne podziękowania za możliwość rozwoju szkoły i prowadzone na jej terenie inwestycje, zostały złożone na ręce Wójta Gminy Jedlnia-Letnisko - Piotra Leśnowolskiego oraz Rady Gminy.

Dzięki inwestycjom prowadzonym w naszej szkole, staje się ona nowoczesną placówką, do której każdego roku uczęszcza coraz więcej uczniów. Bystrzaki, Podróżnicy i Odkrywcy - to nasze grupy przedszkolne, które mają możliwość edukacji, zabawy i rozwoju w nowych salach. Nowoczesny wystrój i wyposażenie pomieszczeń sprawia, że każdy maluch czuje się tutaj dobrze, a pierwsze dni adaptacji przedszkolnej stały się przyjemne i komfortowe.

Życzymy wszystkim przedszkolakom samych radosnych dni, pełnych uśmiechu i zabawy. Jesteśmy pewni, że w naszym przedszkolu będziecie mogli rozwijać swoje zainteresowania, odkrywać świat
i zdobywać wiedzę, która zaowocuje w kolejnych latach.

Wychowawcy OP

ks. Przemysław