Strona głównaUroczystości → Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w grupie przedszkolaków 0a

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w grupie przedszkolaków 0a

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni,  w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć
i dziadków.
W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Myśliszewicach zapraszanie babć
i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez
i radości.
Dnia 15 stycznia 2015r w grupie przedszkolnej ,,A” odbyła się ta wspaniała impreza.
Na wstępie wychowawczyni przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W swojej pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoją panią przygotowały  program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.
Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne
w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
Po złożeniu życzeń i wręczeniu własnoręcznie wykonanych upominków (korale dla babci i krawat dla dziadka) nadszedł czas na słodki poczęstunek.
Podczas spotkania panowała miła i serdeczna atmosfera. Dzieci sprawiły wiele radości i wzruszenia swoim Dziadkom. Na pewno ten dzień długo pozostanie w ich pamięci.

M.Mazur