Strona głównaŚwietlica → Dzień Pluszowego Misia w świetlicy 2021

Dzień Pluszowego Misia w świetlicy 2021

Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania  maskotki. Z okazji tego nietypowego święta uczniowie klas 1-3 stworzyli piękne prace plastyczne upamiętniające znanego pluszaka na całym świecie.

Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej miały okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek dotyczących Dnia Pluszowego Misia. Dzięki interaktywnej prezentacji multimedialnej poznali kilka ciekawych faktów dotyczących niedźwiedzi i poznali bajkowych bohaterów, którzy wcielili się w role misia.

Tego dnia nie zabrakło uśmiechu na twarzach dzieci, wspólnego oglądania bajek, czytania książek z misiem w roli głównej. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i tańczyliśmy w rytm hitu "The Gummy bear song".

A. Grabowska

E. Zielińska