Strona głównaUroczystości → Akademia z okazji 95 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

Akademia z okazji 95 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

13 listopada 2013r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 95 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Każda klasa przygotowała plakat związany tematycznie z tym wydarzeniem. Prace uczniów były pomysłowe i estetyczne. Świadczy to o ich wielkim zaangażowaniu, patriotyzmie i chęci kultywowania tradycji narodowych. Społeczność szkolna mogła również obejrzeć program artystyczny przygotowany przez uczniów z klas gimnazjum i szkoły podstawowej pod opieką pani: I. Pachockiej, A. Ćwiek, A. Panek. Jak zwykle mogliśmy podziwiać występ chóru. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście : wójt gminy Jedlnia Letnisko panowie: P. Leśnowolski i J. Chrzenowski oraz przedstawiciele rady Rodziców. Laureaci konkursu plastycznego otrzymali słodkie nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Tego dnia obowiązywał w naszej szkole strój galowy.